https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/Nazolabial-Dolgu-1024x640.png

Yüzlerin odak noktası olan organlar kesinlikle burunlardır. Bu sebepten ötürü insanlar burunlarında olan bozukluklardan oldukça rahatsızlık duymaktadır. Burunlarını beğenmeyen kişilerin arkadaş ortamlarında veya çeşitli toplantılarda öz güven kaybı yaşadıkları da bilinmektedir.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/ciltbakimi-1024x640.jpg

Masseter botoksu, masseter kasının yer aldığı yüzün alt kısmının inceltildiği estetik prosedürüdür.Massetter botoksu, yüzün alt kısmındaki şekil bozukluklarının tedavisi hedef alınır. Yüzde erkeksi ve sert bir görünüme neden olan kare yüz şekli küçültülerek daha orantılı bir yüz şekli elde edilir.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/botoks-1024x640.jpg

Botoksla terleme tedavisinin tüm detayları Arden Klinik'te. Terleme kadınlarda ve erkeklerin sosyal hayatlarına etki eden korkulu bir durum. Sıcaktan, stresten, ani ve kuvvetli duygu geçiş anlarında kişi terler. Özellikle yaz aylarında sosyal bir fobi haline gelir. Kişinin terlemesi aslında çok normal fizyolojik bir durumdur.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/botox-1024x640.jpg

Botoks, kırışıklıkların giderilmesi için yapılan ameliyat gerektirmeyen işlemlerdir. Botoks bir protein çeşididir. Botoks "clostridium botulinum" isimli bakteri çeşidinden üretilmektedir. Ameliyat olmadan uygulanabildiği için birçok kişi botoks uygulamasına başvurmaktadır. Önceleri göz sağlığında kullanılan bu bakterinin ürünü günümüzde kozmetikte kullanılmaktadır.

Dr. ArdenKlinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Bilgilendirme
Sosyal Ağlar

Sosyal Ağlarımızı Takip edin, güncel bilgi ve kampanyalardan haberdar olun.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Klinik

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Klinik