https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/Jawline-1024x640.jpg

Çene ucu dolgusu olarak da bilinen Jawline Dolgu; çene kıvrımlarının daha belirgin hale getirilmesi, görünümün değiştirilmesi amacıyla uygulanır. Öncelikle Jawline ne demek sorusuna yanıt verelim. Jawline; ingilizce'de; çenedeki sert çizgiye verilen isimdir

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/Nazolabial-Dolgu-1024x640.png

Nazolabial dolgu, burun kanatlarından ağız kenarına inen çizgilerin giderilmesi için uygulanan bir dolgu uygulamasıdır. Yaşlanma, genetik ve çevresel faktörlerden dolayı zamanla derinleşen bu çizgiler, yüz ifadesinde değişime yol açar; yüzde mutsuz ve üzgün bir ifade oluşabilir.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/el-dolgusu-1024x640.jpg

Eller, yüzümüz ile birlikte en çok göz önünde bulunan bölgelerdir. Özellikle güneş ışığı, farklı hava koşulları, çeşitli kimyasallar ve deterjanlardan dolayı en fazla yıpranan,yaşlılık belirtilerinin ilk olarak gözlemlendiği bölgelerin başında gelmektedir.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/elmacik-kemigi-dolgusu2-1024x640.jpg

Elmacık kemiğine dolgu uygulamaları, son dönemlerde kadınlar arasında oldukça popüler olan uygulamalardır.  Yüz bölgesinin yanak ile uyumlu olması için tercih edilen elmacık kemikleri uygulamaları, doğal görünüme sahip dolgu maddeleri ile cilde uygulanır. Yüz hatları ile yanakların bir bütün olmasının amaçlandığı uygulamalarda, yaşlanmaya bağlı olarak her türlü etkenin de önüne geçilir.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/burun-dolgusu-1024x640.jpg

Günümüzde, estetik müdahaleler yeni tekniklerle daha kolay hale geldi. Gelişen bu tekniklerle hastaların endişeleri de ortadan kalkmış oldu. Söz gelimi; anestezi, neşter ve kesi gibi durumları yaşama endişesi. Yeni tekniklerle şekillenen estetiklerden biri de burun estetiğidir.

Dr. ArdenClinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Information
Social Networks

Follow our Social Networks, be aware of current information and campaigns.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Clinic

Copyright 2020 Dr. Arden Health Beauty Center