Saç Ekimi UygulamalarıSaç Simülasyonu

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/10/sac-simulasyonu2.jpg

Saç simülasyonu nasıl uygulanır?
Saç pigmentasyonu işlemi, kişinin saçlarındaki seyrek bölgelerin tespit edilmesi ve ona uygun pigmentasyon haritalarının hazırlanması ile uygulanır. Tamamen kişiye özel saç haritaları ile çalışılır. Hiç saçı olmayan bir kişi, saç pigmentasyonu ile oldukça kısa kesilmiş saç görüntüsüne tek seansta kavuşabilir. İşlem yapılırken, kişinin yüz şekli mutlaka dikkate alınır ve saç simülasyonu işlemi, yüz şekline göre uygulanır. Pigmentasyon işleminde, micron düzeyinde noktalar, kafa derisine işlenir. Bu noktalar, saçlı kafa derisi şeklinde bir görüntü sağlar ve açık yerlerde saç efektinin oluşumuna yardımcı olur.

Saç Simülasyonu

Saç simülasyonu cerrahi bir işlem midir?
Saç pigmentasyonu kesinlikle cerrahi bir işlem değildir. Uygulama, çoğu zaman 1 gün içerisinde tamamlanır ve kişi günlük hayatına kolayca devam edebilir. Saç pigmentasyonu, kişinin günlük hayatını etkilemez.

 

Saç simülasyonu işleminde kullanılan boyalar dövme boyası mıdır?
Saç pigmentasyonu işleminde uygulanan boyalar, simülasyon için üretilen özel boyalardır. Dövme boyaları zaman içerisinde renk değişimine uğrayabilirler. Bu nedenle merkezimizde kesinlikle dövme boyası kullanılmamaktadır.

Saç simülasyonu işleminde kullanılan boyalar dövme boyası mıdır?
Saç pigmentasyonu işleminde uygulanan boyalar, simülasyon için üretilen özel boyalardır. Dövme boyaları zaman içerisinde renk değişimine uğrayabilirler. Bu nedenle merkezimizde kesinlikle dövme boyası kullanılmamaktadır

Dr. ArdenClinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Information
Social Networks

Follow our Social Networks, be aware of current information and campaigns.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Clinic

Copyright 2020 Dr. Arden Health Beauty Center