https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/sac-kok-hucre.jpg

KÖK HÜCRE SAÇ TEDAVİSİ

Kök hücre saç tedavisi hakkında sorularınızın yanıtları ve tedavinin tüm detayları Maya Estetik’te! Saçlarımız etkili bir görüntü için olmazsa olmaz parçamız. Saçlarımız zamanla dökülür, cansızlaşır, seyrelir ve mat bir görüntüye kavuşur. Tüm bu sonuçların asıl sebebi saç köklerimizin yetersiz beslenmesidir. Saç köklerini besleyen hücrelerin ihtiyaca cevap vermemesidir.

Cilt yenilemede çığ gibi büyüyen kök hücre teknolojisi söz konusu saçlarımız olduğunda da pozitif sonuçlar veriyor. Saçlarınız dökülüyor, güçsüz ve cansız gözüküyorsa kadın ya da erkek herkesin yaptırabileceği bir uygulamadır kök hücre tedavisi.

KÖK HÜCRE SAÇ TEDAVİSİ NASIL UYGULANIYOR?

Öncelikle kişinin saç durumu analiz ediliyor, seyrelme ne durumda ve ne genişiklikte. Buna göre ne kadar kök hücreye ihtiyaç olacağı saptanır. Sonrasında kişinin kendisinden alınan kök hücre zengini yağ dokuları 1-2 saat aferez edilerek içerisindeki muhteşem diyebileceğimiz kök hücreler ayrışır. Sonrasında mini enjektörler yardımıyla bu kök hücreleri saç köklerine enjekte edilir. Lokal anestezi altında yapılan işlem esnasında herhangi bir acı hissetmezsiniz.

Özellikle kadınların sıkça tercih ettiği kök hücre saç tedavisi saçlarımızın da ne kadar bakıma ihtiyacı olduğunun bir kanıtı. Kök hücre tedavisinden sonra saçlarımızdaki;

  • Dökülmenin önüne geçeriz.
  • Saç köklerimiz güçlenir.
  • Saç kökünü besleyen hücreler zenginleşir.
  • Yeni saçların çıkması hızlanır.
  • Saçlarımız kökten uca parlar ve mat görüntüsünden kurtulur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dr. ArdenKlinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Bilgilendirme
Sosyal Ağlar

Sosyal Ağlarımızı Takip edin, güncel bilgi ve kampanyalardan haberdar olun.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Klinik

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Klinik