Medikal Cilt UygulamalarıH-100 Gençlik Aşısı

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/genclik-asisi.png

İnsan vücudunun protein, karbonhidrat ve vitaminler gibi günlük gereksinimleri gibi cildin de günlük gereksinimleri vardır. Bu gereksinimlerden en önemlisi cildin yapı taşlarından hyaluronik asittir. Hyaluronik asit vücuttaki bağ dokusunda, eklemlerde ve cildin doğal yapısında yer alan glikozaminoglikan isminde amino asit içeren polisakkarit formunda bileşenlerden bir tanesidir. Bu bileşenler bağ dokusuna esneklik ve nem kazandırandırır. H-100 aşısı, içerisinde yüksek oranda Hyaluronik asit ve amino asitler bulunan güçlü bir cilt kokteylidir. İnsan derisi zaman içerisinde elastikiyet ve nem kaybına uğrar. Bunun sebebi de cildin yavaş yavaş Hyaluronik asit ve kolajen kaybına uğramasıdır. Bu kayıplarla beraber cildin amino asitleri ve peptidleri de zamanla hasara uğrar ve cilt yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. H-100 aşısı, yoğun miktarda Hyaluronik Asit, mannitol, vitamin, mineral, amino-asit ve aktivasyonu arttıran ve tetikleyen çok etkili bir cilt gençleştirme ürünüdür. İçeriğinde çok yüksek oranda en güçlü antioksidanlardan ve nem tutuculardan olan %5 oranında mannitol bulunur. H-100 aşısı, yaş alma veya genetik faktörlere bağlı olarak kişilerin cildinde oluşan sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olan medikal bir tedavidir. “Hyaluronik Asit”, en çok bebeklerin cildinde bulunur. Hyaluronik asitin enjeksiyon ile dışarıdan takviye edilmesiyle cilde yeniden nem, parlaklık, esneklik ve canlılık kazandırılabilir.

Cilt zaman içerisinde kolajen kaybına da uğrar. Aşırı kolajen kaybına uğrayan cilt sarkar ve gevşer. H-100 cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak görünmesini sağlar. Aynı zamanda yeni kolajen üretimini de tetikler. H-100 aşısı; cildi tedavi ettiği ve yaşlanma belirtilerini azalttığı için; Gençlik Aşısı olarak da adlandırılır. H-100 aşısının bilinen bir yan etkisi yoktur. Uygulamadan sonra hafif morarma, şişlik ve kızarıklık oluşabilir. Uygulama kişinin günlük hayatını etkilemez.

H-100 Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

 • Yüz bölgesi,

 • Boyun ve gıdı bölgesi ,

 • Dekolte bölgesi,

 • Eller

H-100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

H-100 aşısı kişinin nem ve elastikiyet kaybına göre 12 ayda 1 maksimum 4 seans olarak uygulanabilir.

 • Mimik çizgileri ve ince kırışıklıkların açılmasında etkilidir,

 • Cildi nemlendirir ve parlak görünmesini sağlar,

 • Cildi sıkılaştırır ve sarkmaları düzeltmeye yardımcıdır,

 • Hücre yenilenmesini tetikler.

H-100 Gençlik Aşısının İçeriği Nedir?

H-100 aşısı Hyaluronik Asit; mineraller, amino asitler, mannitol, pro collagen peptide, hexapeptide-8, pentapeptide-18, DMAE, Organic Silica, Vitamin (B1-B6) içerir.

Her bileşenin görevleri vardır.

 • Hyaluronik Asit: Ciltte su tutarak derideki nem oranın artmasını sağlar. Böylelikle cilt dokularında iyileşme ve sıkılaşma meydana gelir.

 • Mineraller: Deriyi ve cildi yeniden yapılandırır ve besler.

 • Amino Asitler: Deride hücre yenilenmesini sağlar.

 • Mannitol %5: Bilinen en güçlü antioksidanlar arasında yer alır. Ciltte yüksek oranda nem tutar ve nem kapasitesini arttırır. Hızlı bir şekilde kırışıklıkları açma özelliği vardır. Hyaluronik asitin fonksiyonlarına destek olarak etkisini ve kalıcılığını arttırır.

 • Pro Collagen Peptide: Kolajen cilt için çok önemli bir büyüme faktörüdür. Cildin elastikiyetini sağlar. Pro Collagen Peptide, cilt kırışıklıklarının açılmasında ve cildin sıkılaşmasında önemli rol oynar. Cilt üzerinde doğal dolgu efekti oluşturur.

 • Hexapeptide-8: Önemli bir büyüme faktörüdür. Yüzdeki mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların pürüzsüz hale gelmesini sağlar.

 • Pentapeptide-18: Kasların kasılmasını yavaşlatarak kırışık oluşmasını yavaşlatır. Aynı zamanda kırışıklıkları açma özelliği de vardır.

 • DMAE: Ciltte maksimum düzeyde sıkılaşma ve gerilme sağlar. Deri altındaki kas dokusunu destekler ve sarkmaları azaltarak gergin bir görünüm sağlar. Güçlü bir Anti-oksidandır.

 • Organic Silica: Kolajen ve elastik fibrillerin artışını sağlar. Aynı zamanda deri tonusunun düzelmesine önemli rol oynar.

 • Vitamin (B1-B6): Yüksek oranda antioksidan etkileri olan vitaminlerdir.

 

 

Dr. ArdenClinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Information
Social Networks

Follow our Social Networks, be aware of current information and campaigns.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Clinic

Copyright 2020 Dr. Arden Health Beauty Center