https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/prp-1024x640.jpg

PRP (Platelet Rich Plasma), en doğal gençleşme yollarından biri. Güneş ışınları, sigara kullanımı, gebelik, stresli yaşam ve beslenme düzeninin dengesizliği gibi birçok etken sebebiyle yıpranan cildimiz PRP tedavisi sayesinde kaybettiği yapıları geri kazanıyor.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/face-lift-1024x640.jpg

Daha doğal ve genç bir görünüm kazandırıldıktan sonra asıl aşamaya geçilir. Vampire Face için konusunda uzman doktor tarafından kişinin kendisinden yeterli miktarda kan alınır. Alınan bu kanın içerisinde yer alan hücre yenileyici faktörler ayrılır.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/antiaging-1024x640.jpg

Cildin dışından uyguladığımız kremler, solüsyonlar daha çok cildin üst kısmını besler, canlandırır. Fakat cildin asıl canlanması gereken kısmı alt deridir. Mezolifting, vitamin, antioksidan, hyaluronik asit gibi karışımların cildin alt kısımlarına enjekte edilmesine dayanan etkili bir tedavi yöntemidir.

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/cene-dolgusu-1024x640.jpg

Kolajen yüz germe (kollajen terapi), insan vücudunun neredeyse tamamında bulunan bir protein olan kolajenin yaş aldıkça azalmasıyla ortaya çıkan elastikiyet kaybını giderme amacıyla uygulanır. 50’li yaşlara geldiğimizde özellikle cildimizin ana destek unsuru olan kolajenin yarı yarıya azalmış olması, kırışıklıklar ve cilt sarkmalarını beraberinde getiriyor.

Dr. ArdenClinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Information
Social Networks

Follow our Social Networks, be aware of current information and campaigns.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Clinic

Copyright 2020 Dr. Arden Health Beauty Center