Anti-AgingMedikal EstetikVampire Face Lift

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/face-lift.jpg

VAMPİRE FACE LİFT İŞLEMİ

Daha doğal ve genç bir görünüm kazandırıldıktan sonra asıl aşamaya geçilir. Vampire Face için konusunda uzman doktor tarafından kişinin kendisinden yeterli miktarda kan alınır. Alınan bu kanın içerisinde yer alan hücre yenileyici faktörler ayrılır. Bu işlem tamamen prp işleminden farklıdır, ve prp işleminden daha etkin bir yöntemdir. Vampire Face işleminde kandan ayrıştırılan etkin maddeler prp sistemi ile ayrıştırılamaz.

Yaklaşık 20 dakika süren bu işlemde ayrıştırılan hücreler büyüme faktörleri ile cilde benzersiz bir etki sağlar. Öncesinde aneztezik krem sürülerek uyuşturulmuş cilde küçük enjektör yardımıyla bu kan enjekte edilir. Vampire Face’i bu kadar özel kılan asıl nokta ise bu sihirli denebilecek kanın cilde uygulanma aşamasıdır. Vampire Face uygulamasını sadece bu konuda sertifika sahibi doktorlar uygulayabilir.

PEKİ BU SİHİRLİ KAN CİLT ALTINA ENJEKTE EDİLDİĞİNDE NASIL BİR ETKİ EDİYOR?

Bu kan içerisindeki sadece yaralanma esnasında devreye giren hücre yenileyici faktörler bu sefer cildi onarmaya yönelik çalışmaya başlıyor. Cildin kolajen üretimi artıyor, canlılık ve yenilik kazanıyor.

VAMPİRE FACE LİFT İŞLEMİ NE KADAR SÜRMEKTE VE YAN ETKİSİ VAR MI ?

Ortalama 40 dakika süren işlem sonrasında ciltte hafif kızarıklık oluşabiliyor. Etkisini 60 güne yayılan bir sürede göstermeye devam eden Vampire Face Lift zaman içerisinde tekrar edilebilen bir işlemdir.

Dr. ArdenClinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Information
Social Networks

Follow our Social Networks, be aware of current information and campaigns.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Clinic

Copyright 2020 Dr. Arden Health Beauty Center