Cilt UygulamalarıProfesyonel Cilt Bakımı

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/profesyonel-cilt.jpg

PROFESYONEL CİLT BAKIMI

Profesyonel cilt bakımı için en doğru adres Arden Klinik! Sağlıklı ve ışıltılı bir cilde doğuştan sahip olsak dahi zamanla bu halini kaybederiz. Onu güzel bir şekilde muhafaza etmek ancak rutin cilt bakımıyla mümkündür. Cilt bakımı ile ilgili her yerde bilgi ve tarifler olsa da bu iş kişisel çabanın dışında, profesyonellik gerektiren bir iştir. Doğru bir cilt bakımı cildin ihtiyacına göre yapılmalıdır. Cildinizdeki sorunların temel sebebi de uzman bir kişi tarafından saptanması gerekir ki yanlış uygulamalarla cilde zarar verilmemiş olur.

PROFESYONEL CİLT BAKIMI FAYDALARI

Profesyonel cilt bakımı sağlıklı bir cilt için muhakkak rutin bir şekilde yapılması gerekir. Bu bakım sayesinde;

  • Akne,
  • Cilt kuruluğu, matlığı, yağlı cilt sorunu,
  • Gözenek ,
  • Siyah nokta,
  • Sivilce,
  • Ciltteki renk tonu uyumsuzluğu,

Gibi sorunlardan kurtulurken cildinize canlılık ve yenilik katacak bir dizi bakımı da yaptırabilirsiniz. Profesyonel cilt bakımını evde değil güzellik merkezi gibi bu konuda eğitim almış uzmanlardan almanız da çok önemlidir.

Profesyonel cilt bakımının içerisinde vakumlama, buhar terapi, ozon terapi, peeling , akne temizleme başlıkları, ışınla tedavi aparatları gibi birden fazla ekipman kullanılmaktadır. Bu ekipmanların çoğu kişisel olarak tedarik edilmesi zor gereçlerdir. Düzgün bir bakım için de bu saydığımız şeylere ihtiyaç vardır ve bu gereçler de güzellik merkezlerindedir.

Düzenli bir profesyonel cilt bakımı cildinizin gençleşmesine, canlılığını korumasına, cilt problemlerinizin iğneli tedavilere ihtiyaç olmadan çözüme kavuşmasını sağlar.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ardanek/public_html/wp-content/themes/ardenklinik/views/portfolio/single/standard.php on line 31
Dr. ArdenKlinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Bilgilendirme
Sosyal Ağlar

Sosyal Ağlarımızı Takip edin, güncel bilgi ve kampanyalardan haberdar olun.

Copyright 2022 Dr.Arden Ekmekci Estetik ve Güzellik

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Klinik