Cilt UygulamalarıKirpik Liftingi

https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/kirpik.jpg

Kirpikler, bakışlara anlam katan önemli faktörlerden biridir. Sanıyoruz ki güzelliğine önem veren herkes bu konuda bize katılacaktır. Zaten tam da bu nedenle kirpik söz konusu olduğunda kullanılabilecek bir dünya dolusu makyaj malzemesi ve uygulanabilecek güzellik işlemi geliştirilmiştir. Üstelik bunlara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan kirpik lifting de daha etkileyici kirpiklere sahip olmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu yöntemler arasında girmiştir. Buna karşın hala kirpik lifting nedir, ne işe yarar, nasıl uygulanır gibi soruların yanıtını tam olarak bilmeyen pek çok kişi vardır.

Kirpikleri kaldırmak ve daha göz alıcı bir ifade kazanmak adına uygulanan kirpik lifting, giderek daha yaygın bir uygulama haline geliyor. Biraz da bu yüzden kirpik lifting ve diğer güzellik uygulamaları hakkında doğru bilgiye erişmek kritik bir önem taşıyor. Göz bölgesini doğrudan ilgilendiren bu tür işlemler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve nihayetinde kendiniz için en uygun işlemi yaptırmak için güvenilir kurumlara danışmanız, güzelliğiniz kadar sağlığınız açısından da önemli. Bu doğrultuda, Ergül Keskin Counture Make up Studio’nun deneyimli ve güvenilir ekibine güzelliğinizi gönül ferahlığıyla emanet edebilirsiniz.

Etkileyici Bakışların Mimarı Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting, ipek kirpik gibi yine kirpikler üzerinde uygulanan bir işlemdir. Fakat uygulama süreci bakımından iki işlemin birbirinden son derece farklı olup bambaşka sonuçlar yarattığını belirtmekte fayda var. O halde kirpik lifting nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kirpik lifting; kirpiklere kıvrım kazandırma, dolgunlaştırma ve adından da anlaşılabileceği gibi kirpikleri kaldırma misyonu taşır. Aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da niteleyebileceğimiz kirpik lifting, içeriğindeki vitamin, keratin ve pigment takviyeleri ile kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrık hale gelmesini sağlar.

2 kata kadar daha uzun ve etkileyici kirpikleri garantileyen kirpik lifting uygulaması yaptırdığınız takdirde işlemin etkilerini 2-3 ay süreyle yaşayabilirsiniz. Besleyici bir maske olan kirpik lifting, kirpiklerinizin doğal görünümünü koruyup hep istediğiniz göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla bu işlemi yaptırdığınızda siz upuzun ve dolgun kirpiklerinizle göz kamaştırırken kirpiklerinizin de daha sağlıklı bir hale geldiğinden emin olabilirsiniz.

Kirpik Lifting Faydaları Nelerdir?

Tüm güzellik uygulamaları, belirgin sorunlara ve ihtiyaçlara çözüm olarak geliştiriliyor. Kirpik lifting de kirpiklerinin görünümünden rahatsızlık duyan veya daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isteyenlerin ihtiyaçlarına etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Buna benzer şekilde kirpiklerinden memnun olan kadınların da kirpiklerini beslemek ve daha sağlıklı hale getirmek adına kirpik lifting’e başvurduklarını söyleyebiliriz.

Bunlara ek olarak, kirpiklere kıvrık ve dolgun bir görüntü vermek uğruna kullanılan makyaj malzemeleri ve kirpik kıvırıcı araçları kullanmadan da çekici bakışlar yakalamak isteyenlerin tercihi, elbette kirpik lifting uygulaması. Çünkü kirpik lifting yaptırdığınızda kirpiklerinizin doğal hali dahi sizi memnun edecek kadar bakımlı görünecektir. Hatta işlem sonrasında herhangi bir makyaj malzemesi veya araç kullanmadığı halde aynadaki görüntüsünün adeta makyajlı hallerinden daha güzel olduğunu belirten kadınların sayısı da oldukça fazla. Bu anlamda, kirpik lifting’in makyaj için gereken süreyi dikkate değer biçimde kısalttığını iddia etmek de mümkün.

Kimler Kirpik Lifting Yaptırabilir?

Cevabımız net: Dileyen herkes kirpik lifting uygulamasına başvurabilir. Yani doğal haldeyken bile daha uzun, daha kıvrık, daha hacimli ve daha sağlıklı kirpik görüntüsüne kavuşmak isteyen her kadın için kirpik lifting ideal bir çözüm olabilir. Bu doğrultuda özellikle kirpiklerinin seyrekliğinden yakınan kişiler, kirpik lifting sayesinde hacimli ve gür kirpiklere sahip olma fırsatı yakalayabilir.

Ayrıca kirpiklere hacim kazandırmak için kullanılan makyaj ürünlerinin ağırlığını taşımak istemeyenler de kirpik lifting yaptırabilir. Böylece makyaj yapmadan da dolgun ve kıvrık kirpikler ile dikkatleri üzerine çekebilirler. Öte yandan düz kirpikli kadınlar için de son derece uygun bir seçenek olan kirpik lifting, ne yapılırsa yapılsın kıvrılmayan kirpiklerin inadını kırmayı başarıyor. Ek olarak, yaz tatilinde makyaj derdi olmadan bakımlı görünmek isteyenler de bu uygulamadan sonra denize veya havuza girdikten sonra dahi uzun ve kıvrık kirpiklerin keyfini çıkarabilirler.

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır?

Kirpik lifting nedir, artık daha iyi biliyorsunuz. Ancak yine de uygulanma şekli ile ilgili soru işaretleriniz olabilir. Hatta olmadı da… Çünkü ancak soru işaretlerinizin karşılığını ararken sizin için en güvenilir güzellik merkezini bulabilir ve işlemi içiniz rahat bir biçimde uygulatabilirsiniz. O halde sözü daha fazla uzatmadan kirpik lifting bakımının nasıl uygulandığını açıklamaya çalışalım.

Öncelikle kirpiklerin tamamen temizlenmesi sağlanır. Ardından kirpik diplerine silikon bir ped yerleştirilir ve kirpikler taranarak pede yapıştırılır. Daha sonra her bir kirpik teline birkaç adımda keratin, pigment ve vitaminlerin olduğu özel solüsyonlar uygulanır. Bu noktada her bir kirpiğe eşit miktarda solüsyon sürülmesi önemlidir. Bu solüsyonlar sayesinde kirpiklerinizin ihtiyaç duyduğu besin takviyesi verilip rimel görüntüsüne kavuşması sağlanır. Yaklaşık 45-60 dakika süren işlemlerin sonucunda arzuladığınız kıvrık ve kalkık kirpik görüntüsünü yakaladığınızı görebilirsiniz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ardanek/public_html/wp-content/themes/ardenklinik/views/portfolio/single/standard.php on line 31
Dr. ArdenKlinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Bilgilendirme
Sosyal Ağlar

Sosyal Ağlarımızı Takip edin, güncel bilgi ve kampanyalardan haberdar olun.

Copyright 2022 Dr.Arden Ekmekci Estetik ve Güzellik

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Klinik