https://www.ardenekmekci.com/wp-content/uploads/2020/07/sac-buyume.jpg

BÜYÜME FAKTÖRLÜ SAÇ TEDAVİSİ

Büyüme faktörlü saç tedavisi Arden Klinik’te! Saç dökülmesi çoğu kişinin sıkça yaşadığı bir durum. Bu durumun çevresel ve genetik birçok sebebi vardır. Saç tedavilerinde hızla gelişen teknoloji ve yöntemler bu sıkıntıyla mücadele edilebilmesini mümkün kılıyor.
Büyüme Faktörü- Growth Faktör de saç tedavilerinde en etkili yöntemlerden biridir.

BÜYÜME FAKTÖRÜ- GROWTH FAKTÖRÜ NEDİR?

Klinik araştırmalar ile onaylanmış bir tedavi olan büyüme faktörü içerisinde 33 farklı etkin maddeyi barındıran bir kürdür. İçinde saç köklerinin ihtiyacı olan çeşitli mineral ve vitaminleri barındıran bu kür saça canlılık veriyor, seyrelen saçların yerine yenilerinin gelmesine yardımcı olur.

BÜYÜME FAKTÖRÜ NASIL UYGULANIR?

Büyüme faktörü ; konusunda uzman hekimler tarafından öncesinde saç derisinde mikro kanallar açılması sonrasında bu kanallar vasıtasıyla saç derisi altına yedirilmesi şeklinde uygulanır.

UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

Seans toplamda ortalama 15 dakika sürmektedir.

Uygulama esnasında herhangi bir acı hissedilmezken sonrasında rahatlıkla günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. 2 haftalık aralarla toplamda 4 seans uygulanan büyüme faktörü saç kökünün güçlenmesini sağlayıp, yeni saçların çıkmasını sağlamaktadır. İhtiyaca göre kadın ve erkek herkese uygulanabilen büyüme faktörü saçın dışında sakal ve kaş içinde tercih edilebilen bir uygulamadır.

 

Dr. ArdenClinik

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Bakır Palas Apartmanı, No:5/14 Şişli / İSTANBUL 34367

Information
Social Networks

Follow our Social Networks, be aware of current information and campaigns.

Copyright 2020 Dr. Arden Ekmekçi Clinic

Copyright 2020 Dr. Arden Health Beauty Center